Полузащитникът на Левски Димитър Телкийски подписа днес нов договор с клуба. Новият контракт на халфа е за две години и е до лятото на 2012 г.
Етикети: Спорт, Левски, Димитър Телкийски, Футбол
Публикувана от: admin
Коментари