Днес почитаме паметта на Ботев и загиналите за свободата и независимостта на България.
В Търговище традиционно ще се съберем пред паметника на ботевия знаменосец Никола Симов - Куруто, за да помълчим и отдаден заслужена почит. Това ще се случи в 11.45 часа.
Кметът на община Търговище Красимир Мирев кани всички граждани да присъстват.
Етикети: Ботев, Търговище, свобода, независимост, 2 юни
Публикувана от: fromTargovishte
Коментари