Регистрирани: 1424
Най-новият регистриран: bellamiestore

Новините на Търговище порталът

Каратеките от СК

категория / Спорт        дата: 2012-03-15 г. / 09:41 ч.      прочетена: 945 Каратеките от СК

За седма поредна година град Бургас бе домакин на традиционното Първенство за деца от 5 до 14 години, което се състоя в зала ”Младост” на 10-ти Март (събота) 2012г..

Турнирът се организира по инициатива на Международната Карате Организация Киокушинкайкан (IKO), която го реализира чрез IKO България и разбира се Община Бургас.

В съревнованието премериха сили 202-ма състезатели от клубове в страната, които бяха приветствани на официалното откриване от Г-н Велчев – общински съветник към Община Бургас, придружен от Директор Дирекция спорт към Община Бургас – Г-жа Деведжиева.

СК”ОЯМА” град Търговище бе представен от осем състезатели от които Мерт Ъшък и Леркан Керим завоюваха 2-ри места в категориите си изигравайки по четири срещи и губейки финала след продължение.Ерай Шукриев категория до 35 кг. спечели бронзов медал, представяйки се изключително добре,като в неговото участие  отново имаше малшанс лишавайки го от по добро класиране. Стоян Стоянов заслужено се класира на четвърто място.Останалите каратеки загубиха първите си срещи което ги лиши от призово класиране.Сред финалистите на състезанието бяха раздадени и специални награди,като награда за"НАЙ-МАЛЪК СЪСТЕЗАТЕЛ" бе връчена на 5 годишния Мехметджан Ъшък от СК”ОЯМА” – Търговище.Пожелаваме много успехи в предстоящите състезания.

Етикети: Купа, Бургас, Карате, Каратеките, Търговище, Светкавица

Публикувана от: Михаела Йорданова