Приключиха постановките на театрално студио "Литис" на третата си пиеса "Час на класа".
Много търговищенци посетиха постановките.Имаше дори и допълнителна на 2-ри юни,поради големия интерес.От кухнята на "Литис" научихме,че новата пиеса ще е отново в края на годината.Известна е и главната героиня,която обещахме да запазим в тайна.
Етикети: театър,литис
Публикувана от: meteoinf1
Коментари